Аварійні авто із США – Fulmen Export
Підібрати автомобіль

Наші контакти:

Philadelphia, USA +1 (267)808-0531

Львів, Україна 067 674 4289

Аварійні авто із США

«Fulmen Export»

Отримати безкоштовну консультацію
Якщо вам на запчастини або для відновлення власної машини потрібне б/у авто США в аварійному стані чи «на ходу», то пропонуємо скористатися послугами нашої компанії «Fulmen Export». Професійний досвід, наявність власного офісу та СТО в Америці, співпраця з перевіреними продавцями надають нам можливість забезпечувати клієнтів автомобілями з США за найкращими цінами, в оперативні терміни, з оформленням кейсу необхідних документів, без посередників.

Чому США?

Запропоновані на американських аукціонах транспортні засоби відрізняються потужністю, високою якістю, надійністю. Тому навіть б/в авто з пробігом, якимись пошкодженнями є прекрасним варіантом, якщо ви хочете купити машину і при цьому суттєво зекономити. Слід зауважити, що американці не їздять на своїх машинах більше, ніж 3-5 років. Це означає, що за технічним станом б/в автомобілі не дуже відрізняються від нових та одночасно мають вельми привабливу вартість.

Які марки і моделі автівок можна придбати за вигідною ціною на онлайн аукціонах США? Вибір дійсно великій, тому що ви можете знайти будь-яку марку і модель – BMW, AUDI, CHRYSLER, CHEVROLET, DODGE, FERRARI, MERCEDES, ACURA, FORD, OPEL, GMC, HONDA, INFINITI, JAGUAR, JEEP, KIA, ISUZU, LAND ROVER, TOYOTA, VOLVO, LEXUS, MAZDA, VOLKSWAGEN, MASERATI, MITSUBISHI, PONTIAC, ROLLS-ROYCE, SMART та не тільки.

Переваги б/у авто з США
Чому українці вирішують купити старе авто з США, ніж обрати б/в транспортний засіб на ринках власної країни? Перевагами такого рішення вважаються наступні фактори:

вартість б/в або нових транспортних засобів в США суттєво нижча, ніж в Європі. Бувають випадки, коли на покупці вдається зекономити до 40-80%;

висока якість запчастин та збірки авто;

для підвищення попиту, в зв’язку з постійною конкуренцією, американські виробники значно розширили стандартні комплектації машин, додавши різноманітні практичні рішення, зробивши авто більш зручними і комфортними;

більшість автівок оснащені автоматичною коробкою передач, мають потужні двигуни;

відмінний технічний стан б/в автомобілів, який пояснюється не тільки високою якістю ТЗ, а також якісним паливом, яким заправляються американці, кращим ніж в Україні покриттям доріг;

постійно обновлюваний асортимент, серед якого не важко підібрати авто з урахуванням індивідуальних потреб і можливостей покупця;

надання оптимально достовірної інформації про автомобіль, характер пошкоджень, історію та ін.;

знизити вартість доставки авто до України можливо за рахунок морської логістики;

ціна розмитнення залежить від продажної вартості, зафіксованої на аукціоні, тому ці витрати менші.

Також відзначимо, що якщо ви обираєте аварійне авто з якимись виправними дефектами, то його стан може бути значно кращим, ніж аналогічної неушкодженої машини. Це пояснюється зазвичай меншим пробігом та ліпшим технічним станом битого авто в загальному розумінні.

Враховуючи дійсно вигідні ціни, великий асортимент та можливість організації безпечної доставки придбаного транспортного засобу до України, покупка авто на онлайн аукціонах Америки є популярною серед українців.

Биті авто з США: доставка в Україну

Купити биті та б/в автівки в США пропонують відомі онлайн-площадки, такі як IAA-Insurance, Copart, Manheim, Cars.com. Наша компанія «Fulmen Export», що є зареєстрованим офіційним автодилером і має власне представництво в Філадельфії, допомагає не тільки з покупкою, але з доставкою транспортного засобу до України, розмитненням, проходженням сертифікації. Ви можете замовити комплексний сервіс, до якого входять наступні послуги:

 

 • підбір автомобіля згідно з вашими уподобаннями, потребами, запланованим бюджетом;
 • участь в online-аукціоні для придбання бажаної автівки без посередників;
 • організація оптимальної логістики на території США;
 • оформлення необхідних документів для експорту;
 • супровід завантаження, відправки придбаного ТЗ в порту.

Додатково ми пропонуємо:

Ретельний огляд обраного авто в США з наданням повного звіту відносно технічного стану, пошкоджень, підтвердження інформації про історію, пробіг;

 

 • комплектацію запчастинами, що можуть знадобитися при ремонті або переоснащенні;
 • супровід процедури розвантаження авто в порту прибуття;
 • транспортування машини в Україні до узгодженого з вами місця отримання;
 • розмитнення;
 • проведення необхідного ремонту;
 • проходження сертифікації з отриманням відповідних документів.

Слід зауважити, що співпрацюючи з нашою компанією, ви позбавляєтесь ризику купівлі автівки у недобросовісного продавця і отримуєте саме той автомобіль, який обирали по фото. Якщо наш спеціаліст виконує огляд аварійного транспортного засобу, то він також складає перелік необхідних для ремонту запчастин, виконує їх закупку за найвигіднішою ціною і ТЗ приходить в Україну з усіма потрібними запчастинами.

Терміни доставки придбаного транспортного засобу до України залежать від часу, потрібного для:

01

перевезення авто в порт США;

02

формування контейнеру (консолідації);

03

фрахту до обраного порту в Україні;

04

експедирування ТЗ до узгодженого місця отримання.

Взагалі період від моменту придбання до отримання машини з Америки може тривати 60-90 діб.

Вартість авто з США після ДТП

Скільки коштує авто після ДТП з доставкою з США? Ціни, за якими биті та б/в автомобілі пропонуються на онлайн аукціонах Америки, дуже вигідні навіть з урахуванням витрат, пов’язаних з доставкою. Повна вартість транспортного засобу буде включати наступні види основних витрат:

 

 • застава перед участю в аукціоні (складає 10% від ставки або 1000 доларів США);
 • вартість лоту;
 • дилерський збір або збір аукціону;
 • витрати на проведення банківського платежу;
 • транспортування автівки по території США;
 • доставка в Україну;
 • експедиторські, брокерські послуги;
 • портові платежі.

Щоб отримати повну інформацію про загальну вартість б/в чи битого авто з США, ви можете отримати безкоштовну консультацію у менеджерів нашої компанії «Fulmen Export». Відправити заявку можна через сайт. Також ви можете зв’язатися з нашими представниками у зручний спосіб – по телефону, через месенджери.

Наші контакти:

Philadelphia, USA3525 I St Unit 201, Philadelphia, PA 19134
+1 (267)808-0531

Дивитись на карті

Авто з США Львів, Fulmen Exportвулиця Промислова, 50/52, Львів, Львівська область, 79000
067 674 4289

Залишити заявку на підбір автомобіляЗалишити заявку на безкоштовну консультаціюЗалишити свій відгук

Замовити автомобільЗалиште ваші контактні дані

Ми зв'яжемося з вами протягом декількох годинДякуємо ваша заявка прийнята

Ми зв'яжемося з вами протягом декількох годин